197 آموزش نکات و روش نگارش يك رزومه 9 صفحه فایل ورد

در رزومه معمولاً بايد تعريف کامل و مشخصي از خودتــــان بدهيد و اين يکي از مهمترين مسائل در شناسنامه کـاري شماست . رزومه يک خلاصه ي دو يا سه صفحه اي از شما و مهارتها، دستاوردها، تجارب کاري و تحصيلاتتان است که هـــدف آن جلب نظر صاحب کار آينده تان است .197 آموزش نکات و روش نگارش يك رزومه 9 صفحه فایل ورد|1529984|qzw|197 آموزش نکات و روش نگارش یک رزومه 9 صفحه فایل ورد
در این پست قصد معرفی فایل 197 آموزش نکات و روش نگارش يك رزومه 9 صفحه فایل ورد را داریم با ما همراه باشید.

در رزومه معمولاً بايد تعريف کامل و مشخصي از خودتــــان بدهيد و اين يکي از مهمترين مسائل در شناسنامه کـاري شماست.
رزومه يک خلاصه ي دو يا سه صفحه اي از شما و مهارتها، دستاوردها، تجارب کاري و تحصيلاتتان است که هـــدف آن جلب نظر صاحب کار آينده تان است.
رزومـه هـم مثل خود زندگي است. دچار تغييرات و تحولات زياد مي شـود. بايد مداوماً به روز شود و اطلاعات جديد به آن اضافه شود. اگر مي خواهيد براي چند شغل در صنعت هاي مختلف تـقـاضـاي کـار دهـيـد، بـهتر است رزومه هاي مختلف درست کنيد که در هر کدام به مـهارت هــاي خاص شما در رابطه به آن صنعت اشاره شده باشد. هدف اين مقاله اين است که شما را با نکات مهمي در زمينه ي تدوين يک رزومه ي خوب آشنا کنيم.

تاثير اول
هروقت که مي خواهيم يک رزومه درست کنيم، بايد خودمان را جاي استخدام کننده و کارفرمايي بگذاريم که رزومه ها را بررسي مي کند. او بايد از ميان چندين رزومه، آن که از همه مناسب تر است را انتخاب کند.
شما بايد کاري کنيد که ابتدا آنها از رزومه ي شما خوششان بيايد و بعد هم همه ي مطالب درج شده در رزومه را به آنها ثابت کنيد.

متن رزومه
بايد سعي شود که متن رزومه هر چه خلاصه تر باشد. فقط کافي است در آن خلاصه ي کوتاهي از خودتان بدهيد، که نبايد بيشتر از يک صفحه باشد. اطلاعات نبايد به هيچ وجه در رزومه تکرار شوند. اين صفحه بايد حداکثر از سه پاراگراف به شکل زير تشکيل شده باشد:
پاراگراف اول: نبايد بيش از دو يا سه جمله باشد. در آن مقدمه ي کوتاهي در مورد خودتان و اهداف کاريتان مي دهيد. همچنين مي بايست در مورد طريقه ي اطلاع يافتن شما از آن شرکت توضيحي بدهيد، چه روزنامه باشد يا آشنايي در همان شرکت.
پاراگراف دوم: در اين پاراگراف بايد اطلاعات مربوطه در مورد ميزان تحصيلات، مهارتهاي تخصصي و توانايي هايتان که براي شرکت مورد نظر مفيد خواهد بود را ارائه دهيد.
پاراگراف سوم: اين پاراگراف آخر بايد اطلاعات شخصي شما را به کارفرما ارائه دهد که در صورت نياز بتوانند با شما تماس بگيرند. حتماً اسم، شماره ي تماس، ايميل و شماره ي فکستان را ذکر کنيد.
آدرس ايميلتان بايد کامل و واضح باشد. مثلاً اگر اسمتان علي اسميت است، آدرس ايميلتان بايد چيزي مثل ali@email.com باشد.مطالب دیگر:
📃تحقیق در مورد کاربرد لیزر در اندازه گیری📃پاورپوینت فواید زیستی ايجاد فضاي سبز شهري و كاهش آلودگي ها📃تحقیق در مورد بررسی اثرات MTBE در آلودگی منابع آب📃بررسی نقش موثر تغذیه در کاهش عوارض ناشی از آلودگی هوا📃تحقیق بررسی رابطه اسم و الاینده های محیط زیست📃تحقیق در مورد منیزیم و آلیاژهای آن📃پاورپوینت آلیاژهای پایه کبالت و سوپر آلیاژهای آن📃پاورپوینت آلياژهاي تیتانویم📃پاورپوینت آلیاژهای حافظه دار(SMA)📃پاورپوینت آلیاژهای کبالت – کرم📃پاورپوینت Air Pollution📃جزوه آموزشي درس انسان و محيط زيست رشته محيط زيست📃موضوعات محاسباتي در آلودگي هوا📃طرح درس محيط زيست📃طراحي و مهندسي پارك هاي ملي و جنگلي📃فرايند طراحي پارك📃ترویج و آموزش محیط زیست رهیافتی در حفاظت اصولی از محیط زیست📃پاورپوينت بررسی نقش ریزگردها در آلودگی هوا📃تحقیق در مورد ریخته گری📃نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان اردل (واقع در استان چهارمحال و بختیاری)📃نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان فارسان (واقع در استان چهارمحال و بختیاری)📃نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان بروجن (واقع در استان چهارمحال و بختیاری)📃نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان کوهرنگ (واقع در استان چهارمحال و بختیاری)📃نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان لردگان (واقع در استان چهارمحال و بختیاری)📃نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان شهرکرد (واقع در استان چهارمحال و بختیاری)